GSM: +420 608 078 477
Mail: michal@kondicnitrener.com
FB: Kondicnitrener.com

Get Adobe Flash player

Partneři

.

  

Reference - Strana 1

David Štich (hokejista)

 Michal je super trenér a člověk, můžu ho jen doporučit.. Vždy mi pomohl odstranit slabiny, které jsem měl.. Umí se přizpůsobit Vašim možnostem a tomu, co vaše tělo potřebuje.. Pozná kde máte slabinu a snaží se ji vždy co nejefektivněji odstranit.. Až s ním jsem poznal, že trénink není jen o činkách a těžkých vahách…Každý trénink je jiný a díky speciálním pomůckám pestrý..


Petr Žídek (Ředitel executive search agentury/Kariérní kouč)

S Michalem pravidelně trénuji již od roku 2010. Přišel jsem s potřebou spravit své tělo po letech strávených v autě a v kanceláři. Díky Michalovi jsme se dopracovali až ke kondičním a boxerským tréninkům a k pocitu, že je mi fyzicky opět 20 let. Michal je ve své branži velice unikátním trenérem díky své vrozené emoční inteligenci a schopnosti vysoké vnímavosti k individuální potřebám těla každého svého svěřence. Proto je schopen pracovat jak s vrcholovými sportovci, tak i s tělesně zdevastovanými manažery a manažerkami. Jeho lidský přístup z něj dělá nejen výjimečného trenéra, ale i výjimečného člověka a přítele.


Emil Kocvelda (amatérský box, mistr republiky 2012)

Dal si mi nový pohled na box. Impuls  do zápasů, propracovanost tréninků, ochotu naslouchat a jednu z nejdůležitějších věcí-procházku peklem! Myslím tím předrepublikovou přípravu! ..Tohle vystihuje naši spolupráci a následný titul MČR 2012!! Ještě jednou dík!


Bronislav Kubín (profesionální box, mistr světa GBU 2012)

Prošel jsem rukama různých trenérů ve více klubech po republice a nejvíce mi vyhovuje můj nynější TRENÉR Michal Břetenář, ke kterému se snažím dojíždět  každý týden, na oddílové a individuální tréninky cca 200km.

Hlídání těžiště a správné držení těla, posílení a dynamika, uvolnění a správná technika úderů, jejich správné načasování, správné dýchání,kruhové tréninky,  využití různých balančních pomůcek  a další důležité věci, bez kterých by boxování bylo namáhavější a neúčinné, jsem od předchozích trenérů nedostával v takové míře a propracovanosti, v jaké získávám nyní . Rozšířením možností, mě trénování začalo bavit mnohem více než dříve… Díky mé chuti a Michalovi neskutečné trpělivosti a pochopení , se pomalinku ukazuje zlepšování ! V roce 2012 jsem vyhrál zápas o světový pás GBU.


Filip Laža (tenis)

S Michalem trénuji dva roky. Začínal jsem s boxem a nyní(duben 2014) pracujeme na fyzické kondici.Hraji tenis a je potřeba se věnovat kompletni přípravě... Po třech měsícich přípravy vidím velký pokrok a cítím se fyzicky velmi dobře.Tréninky s Michalem mi vyhovují a myslím,že jsem ve správných rukách.
Search